sobota, 9 stycznia 2016

Reaktywacja

Po ponadpółrocznej przerwie - witam ponownie! Na początek może słowo wyjaśnienia, skąd ta dłuuuga cisza na blogu - otóż była ona spowodowana kompletnym spadkiem motywacji wynikającym z mojego poczucia, że mało kto tutaj zagląda. Ostatnio jednak regularnie otrzymuję na facebooku powiadomienia o nowych wyświetleniach bloga oraz o kolejnych polubieniach, w związku z czym postanowiłam wznowić jego prowadzenie. Mam nadzieję, że tym razem zapału starczy mi na dłużej:) 


Od czasu, gdy pisałam ostatnie posty, trochę się u mnie zmieniło. Przede wszystkim nie pracuję już w przedszkolu, a w szkole specjalnej dla dzieci z autyzmem. Myślę, że dzięki temu tematyka bloga dodatkowo rozszerzy się o treści związane z osobami niepełnosprawnymi. Nie chcę jednak ograniczać się tylko do jednej grupy dzieci, wszak tych prawidłowo się rozwijających nadal jest wokół mnie pełno, więc mam nadzieję, że prędko nie zabraknie mi tematów do pisania ani o jednych, ani o drugich:) Zapraszam do lektury! Z chęcią poczytałabym również Wasze komentarze -  informacja zwrotna na temat moich tekstów byłaby bardzo mile widziana, a co więcej - stanowiłaby niezłą mobilizację do pracy nad blogiem:)

1 komentarz:

  1. Będe zaglądać...zniechęcenie do pisania rozumiem..zapraszam na mojego bloga kordella.blogspot.com ...Mnie bardzo bliska jest tematyka autyzmu

    OdpowiedzUsuń